Reklama

Biała Podlaska: Umowa na budowę ulic na Osiedlu Żeromskiego podpisana

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk podpisał umowę z prezesem firmy KT&M Kamilem Twarowskim na realizację wspólnej budowy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Aleksandra Wereszki do skrzyżowania z ul. Tomasza Nocznickiego oraz ulicy Aleksandra Wereszki, pomiędzy ulicami Józefa Beka i Żeromskiego wraz z infrastrukturą techniczną.

– To kolejny przykład wdrażania przez nas, a praktykowanej z doskonałymi efektami przez wiele innych samorządów, filozofii współpracy z deweloperami przy tworzeniu miejskiej infrastruktury drogowej i towarzyszącej. – podkreśla prezydent Michał Litwiniuk.

Gmina Miejska zapewni sporządzenie projektu budowlanego we wszystkich niezbędnych branżach oraz kosztorysu inwestorskiego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz innych niezbędnych decyzji. Z kolei firma KT&M na podstawie sporządzonej przez magistrat dokumentacji projektowej, w tym: projektu budowlanego wielobranżowego, przedmiaru robót oraz szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, zrealizuje wspólną inwestycję drogową. – Pan Kamil Twarowski, z którym podpisałem dziś umowę, podkreślił, że jako przedsiębiorca i rodowity bialczanin odczuwa tę społeczną odpowiedzialność biznesu za tworzenie bezpiecznego i komfortowego otoczenia w mieście, w którym realizuje swoje projekty i mieszka. – dodaje prezydent.

 

źródło / zdjęcia: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama