Reklama

Reklama

Ruszyły konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego do 2030 roku (zaproszenie)

Zarząd Województwa Lubelskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych (samorządy, partnerów społecznych i gospodarczych) do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego do 2030 roku. Konsultacje będą się odbywać od 20 października do 25 listopada br. drogą elektroniczną.

Posłuchaj ważnego spotu:

Projekt Strategii Rozwoju WL do 2030 roku jest kontynuacją programu przyjętego na lata 2014-2020 (z perspektywą do 2030 r.). Zaktualizowana strategia proponuje zmianę podejścia do programowania postępu województwa lubelskiego, w którym przyjęto model zrównoważonego rozwoju. Określona w strategii wizja oraz cele strategiczne wynikają z rozpoznania realnych i najważniejszych wyzwań, potrzeb i oczekiwań mieszkańców regionu.

Zapraszam do udziału w konsultacjach społecznych. Zależy nam, aby jak największa grupa mieszkańców województwa mogła wyrazić swoje zdanie i dołożyć cegiełkę do ostatecznego kształtu i treści strategii. – przekonuje Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Projekt strategii oraz wszelkie informacje na temat bieżących wydarzeń dostępne są na stronie internetowej www.strategia.lubelskie.pl. Uwagi i wnioski należy zgłaszać z wykorzystaniem formularza dostępnego na wskazanej stronie internetowej:

– drogą elektroniczną na adres: [email protected];
– lub drogą korespondencyjną na adres: Departament Strategii i Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin.

Konsultacje społeczne będą prowadzone od 20 października do 25 listopada br. Opinie i uwagi z późniejszą datą wpływu nie będą rozpatrywane.


materiał: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
tekst i zdjęcia: Remigiusz Małecki rzecznik prasowy Kancelaria Marszałka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama