Reklama

Kryminałki: Usłyszał zarzut zabójstwa

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 65-latka, który odpowie za zabójstwo. W miniony poniedziałek w mieszkaniu śmiertelnie ugodził nożem 48-latka. W chwili zatrzymania był w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało niemal 2 promile alkoholu w jego organizmie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W poniedziałkowy wieczór dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie z treści którego wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mężczyzna został ugodzony nożem. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Ustalili również, że pokrzywdzony to 48-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady. Do wyjaśnienia zatrzymany został zamieszkujący pod wskazanym adresem 65-latek. W chwili zatrzymania mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało niemal 2 promile alkoholu w jego organizmie.

65-latek doprowadzony został do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na wystąpienie przez bialską prokuraturę z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej przychylił się do tego wniosku i aresztował mężczyznę na trzy miesiące. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Zabójstwo zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama