Reklama

Kryminałki: Dwa wypadki drogowe. Łomaska i al. Tysiąclecia

Wólka Plebańska: Próba oszustwa, wyłudzenia i kradzieży na "policjanta". Nieznany sprawca rozłączył się w momencie gdy mieszkanka gminy poinformowała telefonicznie rozmówcę, że nie jest sama w domu. // Piszczac: 35 letnia mieszkanka Białej Podlaskiej kierowała Oplem będąc nietrzeźwą. // Biała Podlaska: Zbójecki napad na mieszkańca będącego na spacerze. Został zaatakowany przez dwóch napastników. Zabrali telefon. // Biała Podlaska: Kierująca samochodem 33 latka nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. 59 latek doznał obrażeń ciała. // Biała Podlaska: Nieuważne cofanie jeepem 67 letniego kierowcy. Najechał na rowerzystkę. Kobieta przewieziona została do szpitala.

22.10.2020 r. WÓLKA PLEBAŃSKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, dzwoniąc na telefon komórkowy mieszkanki gm. Biała Podlaska i podając się za policjanta prowadzącego czynności służbowe w sprawie wykrycia grupy hakerów i zapobieżeniu włamaniu usiłował wpłynąć na automatyczne przetwarzanie danych na rachunku bankowym zgłaszającej poprzez zmuszenie rozmówczyni do wykonywania jego poleceń, po czym gdy uzyskał informację, iż rozmówczyni nie przebywa sama w domu rozłączył się. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.10.2020r. PISZCZAC, ul. Włodawska
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol podczas interwencji ujawnili, że 35-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, kierowała samochodem osobowym marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

22.10.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Podłączna
Mieszkaniec Białej Podlaskiej powiadomił, że kiedy wyszedł na spacer dwóch nieznanych sprawców dokonało na nim rozboju w ten sposób, że jeden ze sprawców, popchnął pokrzywdzonego, w wyniku czego upadł na ziemię, po tym zabrał mu z ręki telefon. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony nie odniósł żadnych obrażeń. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców rozboju.

22.10.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj około godz. 7.30 na ulicy Łomaskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Nissan, 33-letnia mieszkanka gm. Biała Podl. nie udzieliła pierwszeństwa jadącemu rondem rowerem, 59-letniemu mieszkańcowi Białej Podlaskiej doprowadzając do zdarzenia. W wyniku zdarzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia 
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj po godz. 10.00 na Al. Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. Na terenie parkingu, kierującą pojazdem Jeep 67-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej wykonując manewr skrętu w lewo, nie zauważyła jadącej z przeciwnego kierunku rowerzystki doprowadzając do zdarzenia z jednośladem. Kierująca rowerem doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Obydwoje kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama