Reklama

Młoda bialczanka choruje na nowotwór. Potrzebne wsparcie finansowe

Bialczanka Nikola w sierpniu skończyła osiem lat. Od czterech lat zmaga się z chorobą nowotworową. Zaczęło się od diagnozy nowotworu złośliwego nerki. Po długim leczeniu w 2017 roku udało się dziewczynce wrócić do normalnego życia. Niestety radość nie trwała długo. Dwa lata później nowotwór znów zaatakował i zaczęła się kolejny walka o zdrowie i życie Nikoli, która z krótką kolejną przerwą trwa do dziś.

– W lutym 2020 roku w kontrolnym badaniu USG panią doktor zaniepokoiła zmiana znów w prawym płacie. Początkowo po konsultacji chirurgicznej podejrzeniem był kompensacyjny przerost wątrobowy po operacji. Pani doktor przekazała mamie ze mam kolejna wznowę w wątrobie bez przerzutów do płuc. Świat znów zatrzymał nam się w miejscu. Jestem już konsultowana w innych szpitalach takich jak Warszawa i Gdańsk. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze szczegółów leczenia jakie mnie czeka, ale wiemy z mamusia, że będzie to ciężka i waleczna droga. – mówi mama Nikoli. 

Jak to zwykle bywa, leczenie wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, których rodzina Nikoli nie jest w stanie pokryć. Uruchomiona została dlatego zbiórka na portalu pomagam.pl. Pomóc można dokonując w prosty sposób wpłat  >>> LINK DO ZBIÓRKI  <<<. 

Do uzbierania jest kwota 50 tys. zł. W tej chwili (22.10) udało uzbierać się już ponad 27 tys. zł. Jeżeli możesz przekazać choćby symboliczną złotówkę, zrób to. Dobro zawsze wraca.

 

źródło: https://pomagam.pl/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama