Reklama

Kryminałki: Pracownik firmy kurierskiej przywłaszczył przesyłkę w postaci roweru górskiego

Biała Podlaska: Włamanie do zbiorników paliwa koparek kradzież 200 litrów oleju napędowego. // Międzyrzec Podlaski: Pracownik firmy kurierskiej przywłaszczył przesyłkę w postaci roweru górskiego. // Biała Podlaska: Próba wyłudzenia kredytu poprzez internet z wykorzystaniem bezprawnie danych osobowych. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas internetowej transakcji kupna wiertarko-wkrętarki.

15.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do dwóch zbiorników paliwa w koparko-ładowarce oraz koparce po czym zabrał w celu przywłaszczenia olej napędowy w ilości około 200 l, na szkodę firmy z siedzibą w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.07.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieustalony pracownik firmy kurierskiej przywłaszczył zawartość przesyłki nadanej w Międzyrzecu Podlaskim w postaci roweru górskiego na szkodę nadawcy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

31.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem sieci internetowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej usiłował wyłudzić kredyt w banku na dane pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, na portalu internetowym, doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem w ten sposób, że oferował do sprzedaży wiertarko-wkrętarkę, za którą przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał jej zamawiającemu i nie zwrócił wpłaconej kwoty.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama