Reklama

Album jakich mało! „Zespół Pałacowo – Parkowy Radziwiłłów w Białej Podlaskiej” już w sprzedaży! (polecamy)

Oczekiwany album Jarka Domańskiego „Zespół pałacowo – parkowy Radziwiłłów w Białej Podlaskiej” jest już w sprzedaży. Można go kupić w księgarniach „Między Kartkami” przy ulicy Warszawskiej 1, „Słoń”, Brzeska 8/1 oraz w Studio Fotograficznym FOTOS przy ul. Ciasnej 1, w cenie 39 złotych.

Jest to pierwsza pozycja albumowa promująca byłą XVII – wieczną posiadłość magnacką Radziwiłłów w Białej Podlaskiej. Na uwagę zasługuje uniwersalny i edukacyjny przekaz tej publikacji zarówno w warstwie tekstowej jaki i ilustracyjnej. Informacje zawarte w albumie sprawiają, że może pełnić rolę przewodnika po obiektach założenia radziwiłłowskiego. Ma duży potencjał poznawczy dlatego adresowany jest nie tylko turystom odwiedzającym nasze miasto ale także jego mieszkańcom zwłaszcza młodzieży chcących poznać jego historię.

Autor, swój album wydaje samodzielnie, dlatego jeśli uznasz, że jest godny polecenia, to będzie wdzięczny za każdą wzmiankę o nim wśród Twoich znajomych. Będzie mu również miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad i napiszesz mu kilka słów od siebie na Facebooku, lub podzielisz się swoją opinią na portalu informacyjnym Radiobiper, lub stronie redakcji Tygodnika Podlasianin.

W związku z sytuacją pandemii koronawirusa w kraju, nie przewiduje się spotkań autorskich i promocji albumu lecz autor zaprasza do Studia Fotograficznego FOTOS w Białej Podlaskiej ul. Ciasna 1, po imienną dedykację każdej zakupionej książki.

Autor składa podziękowania mgr Alinie Kulawiec i dr Szczepanowi Kalinowskiemu za pomoc na etapie pracy nad albumem, za zaangażowanie się nad jego projektem wydawniczym i poświęcenie czasu w zakresie edytorskiej realizacji. Dziękuję również za wsparcie i objecie patronatu medialnego nad wydawnictwem Lokalnemu Portalowi Informacyjnego Radiobiper oraz Tygodnikowi Podlasianin.

tekst: Jarek Domański
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama