Reklama

Kryminałki: Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Ossówka. Kierująca mercedesem 40-latka na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Po tym auto uderzyło w ogrodzenie posesji i przydrożne drzewo. Na szczęście podróżujące samochodem osoby nie doznały poważnych obrażeń. Apelujemy o rozwagę na drodze. Zadbajmy o to, by bezpiecznie dojechać do celu!

Do zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Ossówka. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Mercedes, 40-letnia mieszkanka gminy Konstantynów na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze, po czym uderzyło w ogrodzenie posesji i przydrożne drzewo. W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Kobieta podróżowała wraz z trójką dzieci. Wszystkie osoby odwiezione zostały do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne, a samo zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego!

Pamiętajmy też, że jesienna aura nie poprawia warunków na drodze, jest ślisko i niebezpiecznie. Zdejmijmy nogę z gazu i pamiętajmy, aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama