Reklama

Ireneusz Graff gościem „Spotkań z fotografem” w BCK (galeria)

4 października w Bialskim Centrum Kultury gościem "Spotkania z fotografem" był Ireneusz Graff - fotograf, nauczyciel, animator działalności kulturalnej, który poprowadził prelekcję pt. „W poszukiwaniu idealnego kadru”. Organizatorem spotkań jest BCK oraz Fotoklub Podlaski.

Uczestnicy spotkania poznali m.in. przekrojowo dorobek fotograficzny fotografa, zobaczyli ciekawą prezentację zdjęć a także wysłuchali wielu cennych informacji na temat jego warsztatu fotograficznego. 

Ireneusz Graff rzemiosłem fotograficznym zajmuje się zawodowo od 1996 roku. Nigdy nie zaszufladkował się w jednym gatunku fotografii. Bliska mu jest zarówno ta klasyczna, humanistyczna, ale i reporterska, koncertowa czy artystyczna. Od ponad 20 lat zajmuje się również fotografią przyrodniczą i promuje ją organizując festiwale, wystawy, plenery, spotkania. Edukacją fotograficzną zajmuje się od ponad 15 lat. Warsztaty prowadzi pod szyldem Fotokursowni. 

Jego zdjęcia były wystawiane na wielu międzynarodowych festiwalach, m.in. we Włoszech, Francji, Luksemburgu i Niemczech. Był także jurorem wielu konkursów, m.in. „Ekologii w obiektywie” i „Wielkiego Konkursu National Geographic”.

 

Galeria:

Autor zdjęć:
Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama