Reklama

Ireneusz Graff gościem „Spotkań z fotografem” w BCK (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 4 października 2020
, godz. 15:00
Fotoklub Podlaski oraz Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej serdecznie zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu "Spotkanie z fotografem". Gościem będzie Ireneusz Graff - fotograf, nauczyciel, animator działalności kulturalnej, który poprowadzi prelekcję pt. „W poszukiwaniu idealnego kadru”. Spotkanie odbędzie się 4 października (niedziela) o godz. 15:00 w BCK (ul. Warszawska 11, I piętro, sala 108).  

Trzask migawki Ireneuszowi towarzyszy od szkoły średniej, a poważniej od 1996 roku. Kocha różną fotografię: klasyczną, humanistyczną, reporterską, koncertową, artystyczną. Od ponad 20 lat zajmuje się także fotografią przyrodniczą i promuje ją organizując festiwale, wystawy, plenery, spotkania.

W ubiegłym roku świętował 15-lecie działalności w edukacji fotograficznej prowadzonej pod szyldem Fotokursowni. Jest twórcą diaporam (w tym wielokrotnie nagrodzonej (Dead ? Alive) i profesjonalnych pokazów zdjęć. Gościł na kilku międzynarodowych festiwalach, m.in. we Włoszech, Francji, Luksemburgu i Niemczech. Był także jurorem wielu konkursów, m.in. „Ekologii w obiektywie” i „Wielkiego Konkursu National Geographic”.

źródło / zdjęcia: BCK w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama