Reklama

Kryminałki: Wypadek na Czerwińskiego w Białej i potrącenie w Zalutyniu

Biała Podlaska: Firma oszukana przez oszusta podającego się za pracownika firmy hostingowej utrzymującej serwer. // Biała Podlaska: Wypadek na skrzyżowaniu Czerwińskiego i Wyzwolenia. Kierowca wymusił pierwszeństwo. // Zalutyń: Nietrzeźwy 52 latek potrącony przez jadące auto. Kierowca nie zatrzymał się. Mężczyzna doznał obrażeń ciała.

28.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, za pomocą internetu, doprowadził firmę z/s w Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że podszywając się za firmę hostingową wysłał drogą mailową pracownikowi w/w firmy link do opłacenia usługi za utrzymanie domeny internetowej, poprzez który tej płatności dokonał. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana Czerwińskiego 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 7:40 na skrzyżowaniu ul. Czerwińskiego i Wyzwolenia w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, (trzeźwy), kierując samochodem m-ki Seat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, prawidłowo jadącemu pojazdowi m-ki Audi, którym kierował mieszkaniec Białej Podlaskiej, trzeźwy, doprowadzając do zderzenia. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka samochodu Seat. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.09.2020 r. godz. 15:40,  ZALUTYŃ,
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia do którego doszło wczoraj około godz. 15:40 w miejscowości Zalutyń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letni mieszkaniec gm. Piszczac (w stanie nietrzeźwości) pieszy, na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym został potrącony przez nieustalony pojazd poruszający się w tym samym kierunku. Pokrzywdzony na skutek potrącenia doznał obrażeń ciała.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama