Reklama

Tatarski Cross Półmaraton i Tatarska Dycha w Studziance (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 4 października 2020
, godz. 11:00
Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka, Muzeum Wsi Podlaskiej w Studziance pod patronatem biegowym Klub Biegacza Biała Biega zapraszają na 4 października 2020 roku na bieg "Tatarski Cross Półmaraton i Dychę" zaliczany do tatarskiego cyklu Tatarski Cross Grand Prix Studzianka 2020

Trasa przebiegać będzie drogami polnymi ze Studzianki przez Koszoły do Studzianki. Biuro zawodów będzie mieściło się w Muzeum Wsi Podlaskiej Studzianka 71. Start zaplanowano na godzinę 11:00 w Muzeum. Celem zawodów jest popularyzacja biegania, jako formy czynnego wypoczynku, a jednocześnie promocja walorów przyrodniczych gminy Łomazy. Ponadto przypomnienie społeczności tatarskiej zamieszkującej Studziankę i Koszoły.

Na najlepszych zawodników w klasyfikacji ogólnej i kategoriach wiekowych czekają trofea. Pomiar czasu będzie elektroniczny i każdy kto poda swój numer telefonu przy zgłoszeniu otrzyma wynik sms-em. Zapraszamy na marsz Nordic Walking. Zapisy na bieg możliwe są na stronie internetowej time2go.pl oraz www.studzianka.pl Szczegółowe informacje 5012 666 672 Jednocześnie trwają zapisy na Tatarski Cross Maraton na 14 listopada 2020r.

materiał: Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka
tekst: Łukasz Węda
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama