Reklama

Meble na wymiar – dopasuj wyposażenie mieszkania do siebie

Idealne mieszkanie? Mieszkanie skrojone na miarę naszych oczekiwań oraz indywidualnych preferencji każdego członka rodziny. Nawet niewielkie mieszkanie może być maksymalnie funkcjonalne i harmonijnie wpisywać się w doskonale wpisywać się w potrzeby domowników, zapewniając im komfortowe miejsce do odpoczynku, nauki i pracy, wspólnego gotowania i jedzenia posiłków, przyjmowania gości... Decydując się na zakup mieszkania nie mamy zazwyczaj większego wpływu na jego kształt, wielkość poszczególnych pomieszczeń czy ich rozkład. A na co mamy wpływ? Na wyposażenie, oczywiście! Meble na wymiar umożliwiają efektywną personalizację przestrzeni i jej optymalne dopasowanie do naszych potrzeb i oczekiwań. Jakie możliwości daje nam opcja mebli na zamówienie?

Meble na zamówienie – przepis na mieszkanie idealne

Meble na zamówienie to rozwiązanie wybierane coraz częściej i coraz chętniej. Wyposażenie tworzone specjalnie dla nas oraz do konkretnego pomieszczenia i mieszkania umożliwia optymalne dopasowanie każdego elementu, jego wyglądu i wymiarów do miejsca, w którym ma stanąć.

Producent mebli na wymiar może nam zaproponować szeroką paletę materiałów, kolorów, wzorów i sposobów wykończenia poszczególnych sprzętów, dzięki czemu możemy wyposażyć mieszkanie w meble, które będą idealnie pasować do wnętrza pod względem gabarytów, ale również będą w 100% zgodne z naszym gustem. Ponadto mamy pełną swobodę i dowolność w projektowaniu wnętrz takich mebli, co pozwala na stworzenie szaf i szuflad dostosowanych do indywidualnych preferencji, wymagań czy cech mieszkańców, m.in. osób uprawiających różnego rodzaju hobby (potrzebujących wygospodarowania miejsca do sezonowego przechowywania sprzętów), osób uwielbiających rodzinne gry planszowe lub układanie puzzli (stoły i stoliki z podwójnymi blatami / skrytkami) czy osób niskich lub wysokich (możliwość dostosowania wysokości blatów, półek, uchwytów itp).

Meble na wymiar do każdego pomieszczenia

Hasło meble na wymiar kojarzy nam się przede wszystkim z kuchnią? Nic dziwnego! To właśnie kuchnie są pomieszczeniami najczęściej wyposażanymi w meble robione na zamówienie. Dlaczego? W jakie jeszcze pomieszczenia najlepiej wpiszą się meble na zamówienie?

Meble kuchenne na wymiar

Kuchnia w mieszkaniu to najczęściej niewielkie pomieszczenie zamknięte lub lub niewielka przestrzeń wydzielona z salonu. Meble na wymiar pozwalają na optymalne zagospodarowanie tego najbardziej wymagającego wnętrza, które musi być równocześnie maksymalnie funkcjonalne i estetyczne, odporne na wilgoć, tłuste zabrudzenia i uszkodzenia oraz łatwe do utrzymania w czystości. Wyposażenie zaprojektowane do konkretnej kuchni, pozwala na zagospodarowanie każdego (dosłownie!) centymetra przestrzeni, bez nieestetycznych i niepraktycznych szpar. To gwarancja najwyższej funkcjonalności, z właściwie rozmieszczonymi strefami, maksymalną ilością miejsca do przechowywania oraz wygodnym blatem roboczym.

Szafy na wymiar

Kuchnie to nie wszystko! Drugim najczęściej zamawianym produktem w kategorii mebli na wymiar są szafy – wolnostojące i stanowiące kompletne wyposażenie garderób. Szafy na wymiar dają nam możliwość dopasowania zarówno zewnętrznego wyglądu szafy do stylu i kolorystyki mieszkania, jak i takiego zaprojektowania wnętrza mebla, by ten w jak najwyższym stopniu zaspokajał potrzeby mieszkańców. Szafy na zamówienie mogą mieć dowolne wymiary, co umożliwia ich wkomponowanie w każdą wnękę, a także w pokoje posiadające nieregularne kształty czy skosy. W mieszkaniu jest niewielka garderoba? Decydując się na zabudowę na wymiar można funkcjonalnie zagospodarować nawet dwumetrowe pomieszczenie, w którym znajdzie się miejsca nie tylko na ubrania, ręczniki i pościel, ale również sezonowe sprzęty!

Meble do łazienki na zamówienie

Urządzając łazienkę skupiamy się przede wszystkim na aranżacji ścian i podłóg oraz standardowych elementów wyposażenia: umywalki, muszli klozetowej, prysznica lub wanny. Meble do łazienki? Gotowe rozwiązania mają najczęściej standardowe wymiary i kształty, co utrudnia optymalne zagospodarowanie łazienkowej przestrzeni. Meble na wymiar do łazienki dają możliwość praktycznego zabudowania przestrzeni pod umywalką czy nad pralką i ukrycia większości instalacji. Meble na zamówienie do łazienki to wyposażenie wykonywane z materiałów najwyższej jakości, odpornych na wilgoć i bezpośredni kontakt z wodą, które będą nam służyć przez długie lata.

Meble do każdego pokoju

Współcześni producenci mebli na wymiar oferują wyposażenie do każdego pomieszczenia czy pokoju w mieszkaniu. Meble projektowane dla konkretnego Klienta, do danego mieszkania i pokoju to gwarancja oryginalnego i wysoko spersonalizowanego efektu. Co możemy zamówić na wymiar? Wszystko! Zaczynając od mebli do przechowywania i eksponowania (nowoczesnych meblościanek, szaf, komód, regałów i witryn), przez stoły i biurka (dla dzieci, dla młodzieży i dla osób dorosłych), po łóżka.

Podsumowanie

Meble na wymiar to rozwiązanie na miarę XXI wieku i potrzeb współczesnego człowieka. Decyzje o wyposażeniu mieszkania za pomocą mebli na zamówienie podejmowane są coraz częściej przez coraz bardziej świadomych Klientów. Chcemy mieszkać w komfortowych i funkcjonalnych wnętrzach, idealnie dostosowanych do naszych wymagań, bez konieczności zawierania jakichkolwiek kompromisów co do jakości czy wyglądu mebli. Meble na wymiar pozwalają na stworzenie przestrzeni maksymalnie zgodnej z naszą wizją i oczekiwaniami.

W przygotowaniu artykułu pomogli nam specjaliści firmy Erton z Lublina, producenta najwyższej jakości mebli na wymiar do każdego pomieszczenia. Wyposażenie Erton to gwarancja optymalnego dopasowania mebli do potrzeb i oczekiwań domowników, bez względu na wielkość mieszkania czy jego niestandardowe wymiary.

opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama