Reklama

Akcja krwiodawstwa z okazji Dnia KAS

- 8,5 litra krwi zebrano w ramach akcji zorganizowanej przez Lubelski Urząd Celno-Skarbowy (LUCS). - Mobilna akcja krwiodawstwa została zorganizowana z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).

21 września 2020 r. funkcjonariusze i pracownicy Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej wzięli udział w zorganizowanej z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej akcji krwiodawstwa.

Organizatorem tej szczytnej akcji był Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy LUCS.

Ambulans do poboru krwi oczekiwał na chętnych od godziny 9 do 13, a tych nie brakowało. W sumie zarejestrowało się 27 osób, w tym również kilka spoza KAS. Krew pobrano od 19 ochotników, wśród których znalazło się 10 dawców pierwszorazowych.

W sumie zebrano ok. 8,5 litra krwi.

To jednak nie koniec akcji. Kolejne akcje terenowe są zaplanowane na 24 września 2020 r. przy Oddziale Celnym w Chełmie oraz 29 września 2020 r. przy Oddziale Celnym w Hrubieszowie.

Ponadto w ramach akcji, jeszcze do końca września 2020 r., każdy może oddać krew w stacjonarnym punkcie krwiodawstwa w Białej Podlaskiej.

materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
tekst i zdjęcia: Monika Chilczuk-Chybowska Referat Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama