Reklama

Reklama

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej? Przeczytaj!

Prezydent Miasta Biała Podlaska zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich, które są świadczone w 2 punktach na terenie miasta przez 5 dni w tygodniu.

Posłuchaj ważnego spotu:

Ponadto jest już możliwa internetowa rejestracja w systemie obsługi nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich. W tym celu została przygotowana witryna prowadząca interesantów do kalendarza wizyt umożliwiającego dokonanie samodzielnego zapisu w wybranym przez Państwa terminie. Grafik wizyt jest dostępny na stronie np.ms.gov.pl

Umawiając się na wizytę adresat może skorzystać z porady zdalnej – telefonicznie, umówić poradę poza punktem pomocy oraz stacjonarnie wybierając termin i dogodną godzinę. Ważnym elementem świadczonej usługi jest dodanie opcji umożliwiającej osobom uprawnionym umówienie wizyty wraz ze wsparciem tłumacza migowego.

– Termin wizyty można ustalić także telefonicznie: 83 341 61 00 lub 83 341 64 05,za pomocą komunikacji elektronicznej: [email protected] lub osobiście w Urzędzie Miasta Biała Podlaska.
– Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa znajduje się: w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Biała Podlaska bip.bialapodlaska.pl (zakładka: Nieodpłatna Pomoc Prawna), w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej, w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Biała Podlaska.

Nieodpłatna pomoc prawna przysługuje osobie uprawnionej, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającą innych osób w ciągu ostatniego roku, która złoży stosowne oświadczenia.

materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
tekst: Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Biała Podlaska
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama