Reklama

XVI Powiatowe Kodeńskie Spotkania z poezją i pieśnią maryjną (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 18 października 2020
, godz. 13:30
18 października o godz. 13:30 w sali Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu odbędą się XVI Powiatowe Kodeńskie Spotkania poświęcone pamięci Świętego Jana Pawła II.

PROGRAM:

12:00 – Msza św. w Bazylice pw. św. Anny w Kodniu,

13:00 – złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II na kalwarii w Kodniu,

13:30 – występy uczestników przeglądu.

REGULAMIN

1. Celem spotkań jest popularyzacja oraz kultywowanie piękna języka ojczystego znajdującego odbicie w twórczości o tematyce Maryjnej i twórczości muzycznej oraz poetyckiej św. Jana Pawła II.

2. Powiatowe Kodeńskie Spotkania w tym roku odbędą się 18 października w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu o godz. 13.30. O godz. 12.00 odbędzie się msza św. w Bazylice, a następnie złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II na Kalwarii w Kodniu.

3. Zapraszamy na Spotkania uczniów szkół podstawowych i średnich, a także dorosłych, miłośników recytacji i śpiewu, z terenu powiatu bialskiego i regionu lubelskiego.

4. Uczestnik przeglądu ma być wyłoniony w drodze wcześniejszych eliminacji rejonowych.

5. Uczestnicy Kodeńskich Spotkań mogą zaprezentować się w następującym repertuarze: 2 wiersze lub 1 wiersz i pieśń lub 2 pieśni. Pierwszy występ o tematyce związanej i poświęconej Matce Bożej, drugi autorstwa Świętego Jana Pawła II lub innego autora, ale poświęcony Jego pamięci.

6. Podstawą do wzięcia udziału w Spotkaniach jest przesłanie Karty Zgłoszenia oraz dokumentów z punktu 7 niniejszego Regulaminu do 10 października 2020 r. pocztą tradycyjną na adres: Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu, ul. Rynek 4, 21-509 Kodeń lub adres e-mail: [email protected] Karta zgłoszenia musi być zatwierdzona przez instytucję kierującą (pieczątka, podpis dyrektora) i instruktora (nauczyciela) prowadzącego.

7. Do karty zgłoszenia należy dołączyć wypełnione i podpisane dokumenty dotyczące ochrony danych osobowych: Klauzulę informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych, a także Oświadczenia: o zgodzie na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych oraz o zgodzie na przetwarzanie i wykorzystanie wizerunku.

8. Spotkania nie mają charakteru konkursowego, wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe upominki i dyplomy. Natomiast dla wybitnie wyróżniających się mogą być przewidziane nagrody specjalne od sponsorów.

9. Ze względu na panującą sytuację w kraju związaną z COVID-19 na sali widowiskowej podczas przeglądu będą obowiązywały zasady ogólne stosowane przez stacje epidemiologiczne i Ministerstwo Zdrowia. W przypadku nagłych zmian istnieje możliwość przeprowadzenia przeglądu bez udziału publiczności z transmisją na żywo – fanpage @gminnecentrumkulturywkodniu (FB).

10. Informacji nie ujętych w regulaminie udziela Dyrektor GCKSiT Piotr Skolimowski, tel. 83 375-54-37,
e-mail: [email protected]

DO POBRANIA:

>> Oświadczenia <<<

>>> Klauzula informacyjna <<<

>>> Karta zgłoszenia <<<

 

źródło / plakat: GCKSiT w Kodniu

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama