Reklama

Kryminałki: Zapłacili za telefony a otrzymali… metalową kłódkę i pusty karton po mleku

Janów Podlaski: Kupił telefon płacąc kodem blik. Oszust wysłał na adres kupującego pusty karton po mleku. // Biała Podlaska: Podobna sytuacja jak ta z Janowa. Oszust przyjął zapłatę za telefon kupowany poprzez internet a kupującemu przesłał w paczce metalową kłódkę. // Międzyrzec Podlaski: 34 letni nietrzeźwy kierowca z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych.

18.09.2020 r. JANÓW PODLASKI, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu społecznościowego doprowadził mieszkańca Janowa Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy sprzedaży telefonu komórkowego, który miał wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej. Pokrzywdzony odbierając przesyłkę przesłał wskazaną kwotę za zakupiony towar za pośrednictwem kodu blik, a w momencie kiedy otworzył paczkę okazało się że zamiast telefonu otrzymał pusty karton po mleku. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

21.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego oferował do sprzedaży telefon komórkowy, za który przyjął zapłatę i zamiast telefonu wysłał pokrzywdzonemu w paczce kłódkę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.09.2020r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Międzyrzecu Podl. zatrzymali 34-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który nie stosując się do wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, kierował samochodem osobowym m-ki Volvo, będąc w stanie nietrzeźwości 0,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama