Reklama

Dzień bez Samochodu. Skorzystaj z bezpłatnej komunikacji miejskiej

Europejski Dzień bez Samochodu, to międzynarodowa kampania proekologiczna, której celem jest promocja proekologicznych postaw, które zmniejszą ilość spalin wytwarzanych przez samochody poruszające się po miastach. Biała Podlaska co roku dołącza do akcji i zachęca bialczan do pozostawienia auta w garażu i wybrania w ten dzień bezpłatnej komunikacji miejskiej, roweru lub spaceru.

– Codziennie się przemieszczając, decydując o wyborze środka transportu, kształtujemy nasze lokalne środowisko, dbamy o nasze zdrowie, wpływając tym samym nie tylko na bezpieczeństwo, ale na naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci. 22 września skorzystajmy z bezpłatnej komunikacji miejskiej, wybierzmy rower lub spacer – zachęca prezydent miasta Michał Litwiniuk. 

Europejski Dzień bez Samochodu zamyka Tydzień Zrównoważonego Transportu.

Tydzień Zrównoważonego Transportu

🚌🍀🌎 Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu ⬇❓ Jak działamy w naszym mieście❓🎞 Obejrzyjcie materiał i udostępnijcie go, proszę 🙏🤝 Nasze działania powodują zmniejszenie szkodliwych substancji do atmosfery, poprawiają konkurencyjność zbiorowej komunikacji publicznej. 🚴‍♂ Mamy coraz lepsze warunki dla transportu rowerowego, budujemy drogi i ronda 👍🚌 Pamiętajcie❗ 22 września – najbliższy wtorek – to Dzień bez Samochodu. Korzystamy z bezpłatnej komunikacji miejskiej 🆓👨‍👩‍👧‍👦 To MY kształtujemy środowisko, w którym będą żyć kolejne pokolenia ♻️👍

Opublikowany przez Michał Litwiniuk Sobota, 19 września 2020

 

źródło: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama