Reklama

Rondo na Janowskiej i Sobieskiego

Jeśli dobrze się przyjrzeć to zobaczylibyśmy już oznakowanie wymalowane na skrzyżowaniu Janowskiej z Jana III Sobieskiego. Tre-Drom rozpocznie w nadchodzącym tygodniu budowę ronda. Zarys wyspy ronda został oznaczony. Powstanie coś w stylu ronda na Łomaskiej i Kolejowej. Najważniejsze aby spełniało swoją rolę i udrożniało ruch drogowy. To jedno z najgorszych miejsc na mapie drogowej miasta. Tłoczno, wąsko i niebezpiecznie.

Rondo wybuduje Tre-Drom wybuduje. W przyszłości powstanie tu rondo z prawdziwego zdarzenia. Budowę ronda teraz wymuszają prace prowadzone na skrzyżowaniu Terebelskiej i obwodnicy. W październiku planowane jest czasowe zamknięcie przejazdu Terebelską w stronę na Rakowiska. Spodziewane jest czasowe duże natężenie ruchu ulicą Jana III Sobieskiego a co za tym idzie wyjazd na Janowską. Rondo powinno udrożnić i usprawnić ruch drogowy.


materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 3 komentarze do tego artykułu.

  1. rondo takie jak łomaskiej jest bardzo fajne i co najważniejsze tanie i szybkie, powinno się tak dalej realizować ronda. Dlatego dziwię się że później znowu chcą majstrować i robić coś za grube miliony. Jako podatnik jestem przeciwny budowie pancernych rond.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama