Reklama

Kryminałki: BMW ofiarą wandala przy Janowskiej w Białej Podlaskiej

Kobylany: Włamanie do kontenera kolejowego. Kradzież kosmetyków różnych marek. // Biała Podlaska: Uszkodzone BMW. Wandal porysował lakier pojazdu. // Biała Podlaska: Z pomieszczenia socjalnego warsztatu skradziono portfel i gąsiorek z nalewką. // Biała Podlaska: Wykorzystanie danych osobowych w celu bezprawnego zaciągnięcia zobowiązania finansowego, umowy pożyczki.

15.09.2020 r. KOBYLANY,
W czasie sprawdzenia przesyłki kolejowej, stanowiącej część składu pociągu relacji Reinhausen (Niemcy)-Małaszewicze, na terminalu przeładunkowym ujawniono włamanie do kontenera i kradzież opakowań z zawartością kosmetyków różnych marek na szkodę firmy spedycyjnej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

14.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez porysowanie powłoki lakierniczej samochodu osobowego m-ki BMW na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.09.2020 r. GM. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca z pomieszczenia socjalnego na terenie warsztatu dokonał kradzieży pieniędzy oraz gąsiora z nalewką na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.07.2016 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie w błąd firmę pośrednictwa finansowego co do tożsamości osoby zawierającej umowę pożyczki i zawarcie tej umowy bez zgody i wiedzy mieszkanki Radzynia Podlaskiego, po wcześniejszym wykorzystaniu jej danych osobowych, podrobieniu jej podpisu oraz poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru wywiązania się z zaciągniętego zobowiązania finansowego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama