Reklama

Operetka i musical w bialskim amfiteatrze. II Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 26 września 2020
, godz. 16:00
 -> 27 września 2020
Już 26 i 27 września czeka nas wielka uczta kulturalna podczas II Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej. Podczas pierwszego dnia w amfiteatrze w parku Radziwiłłowskim usłyszymy i zobaczymy widowisko "Zaczarowany świat operetki i musicalu". Natomiast w drugi dzień festiwalu obejrzymy spektakl pt. "Jajko Królowej Marysieńki", wystawiony przez Teatr Słowa działający przy Bialskim Centrum Kultury.

Sobotnie widowisko wystawione będzie dwa razy, o godz. 16:00 i 19:00. Usłyszymy podczas niego dwa koncerty, „Śnić sen” – musicalowe przeboje oraz „Zakochani w operetce” w wykonaniu artystów z Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w Warszawie.

Zaproszenie na 2. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego

🎶 Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie❗ Udostępnijcie, proszę, to zaproszenie 🙏🎼 Razem z dyrektorem artystycznym Orfeo Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego panem Krzysztof Korwin Piotrowski oraz dyrektorem BCK24 – Bialskie Centrum Kultury panem Zbigniew Kapela zapraszamy na 2. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego w Miasto Biała Podlaska🎶 Rok temu wspaniały spektakl muzyczny zgromadził blisko trzytysięczną publiczność i zachwycił bialczan. W tym roku zapraszamy równie gorąco i jestem pewien, że widowisko "Zaczarowany świat operetki i musicalu" znów nas oczaruje.🤝 26 września br. spotkamy się w naszym amfiteatrze. Ze względów bezpieczeństwa artyści dadzą koncert dwa razy. ❤️ Dźwięki najpiękniejszych wiedeńskich melodii wpisują się idealnie w otoczenie naszego założenia Radziwiłłów i nie możemy się doczekać, gdy zostaną wykonane na żywo podczas festiwalu 🎼ℹ️ Informacje organizacyjne o festiwalu przekaże za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz profilu fb Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego.

Opublikowany przez Michał Litwiniuk Poniedziałek, 14 września 2020

Na wydarzenie obowiązują wejściówki, które będzie można odbierać od 22 września 2020 roku od godziny 17.00 w Punkcie Informacji Kulturalnej w BCK. 

Na festiwal zapraszają prezydent miasta Michał Litwiniuk, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego oraz Orfeo Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego.

źródło: Bialskie Centrum Kultury

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama