Reklama

Kryminałki: Wypadek przy Warszawskiej. Rowerzystka w szpitalu

Janów Podlaski: Mieszkaniec oszukany podczas internetowej transakcji zakupu telefonu. // Terespol: 24 letni nietrzeźwy kierowca. // Sławatycze: Próba wyłudzenia pożyczki ze zhakowanego adresu mailowego. // Biała Podlaska: Uszkodzone auto. Zbita szyba w Oplu parkującym przy Piaskowej. // Woskrzenice Duże: Przywłaszczenie pozostawionego portfela na stacji paliw. // Biała Podlaska: Portfel z pieniędzmi o dokumentami skradziony na wyrwę. // Biała Podlaska: Otwarte auto przy Kosynierów. Skradziono z jego wnętrza portfel. // Rossosz: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu telefonu poprzez internet. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji zakupu telefonu. // Biała Podlaska: Wypadek przy Warszawskiej. Kobieta jadąca rowerem nie upewniła się co do bezpiecznego skrętu w lewo wpadła pod koła Lancii. Rowerzystka przewieziona została do szpitala. // Międzyrzec Podlaski: 46 letni nietrzeźwy kierowca. // Łukowisko: 59 letni nietrzeźwy kierowca.

23.07.2020 r. JANÓW PODLASKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Janowa Podlaskiego. Nieznany sprawca podający się za mieszkankę Czarnkowa, na  internetowym portalu ogłoszeniowym zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego i po otrzymaniu zapłaty, nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru, nie zwrócił wpłaconych pieniędzy i zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

14.09.2020 r. TERESPOL, ul. Elizy Orzeszkowej
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol, zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Suzuki, 24-letniego mieszkańca gm. Kodeń, (ujętego wcześniej przez f-sza SG – będącego po służbie), znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

11.09.2020 r. gm. Sławatycze, 
Nieznany sprawca, nie posiadając do tego uprawnienia, uzyskał dostęp do adresu e-mail mieszkańca gm. Sławatycze składając wniosek o udzielenie kredytu w instytucji finansowej. W/w nie zawarł żadnej umowy pożyczki, pokrzywdzony nie poniósł w związku z tym żadnych strat finansowych. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

12.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Piaskowa 
Nieznany sprawca, rozbijając przednią szybę dokonał uszkodzenia firmowego samochodu m-ki Opel Vivaro. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. WOSKRZENICE DUŻE, 
Nieznany sprawca, na stacji paliw, dokonał przywłaszczenia pozostawionego portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, przy jednym z lokali, wyrwał mieszkańcowi Białej Podlaskiej portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Kosynierów
Nieznany sprawca, wykorzystując pozostawione otwarte okno w samochodzie osobowym m-ki VW Golf, dokonał kradzieży pozostawionego w jego wnętrzu portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.09.2020 r. ROSSOSZ, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Rossosz. Nieznany sprawca, na portalu ogłoszeniowym, oferował do sprzedaży telefon komórkowy. Po wpłaceniu pieniędzy wysłał pokrzywdzonemu puste pudełko po telefonie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.
  
09.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, na portalu ogłoszeniowym, oferował telefon komórkowy. Pomimo wpłacenia pieniędzy do dnia dzisiejszego kupująca nie otrzymała zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Warszawska 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 13.09.2020 roku około godz. 18:15 na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 59-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, trzeźwa nie sygnalizowała i nie upewniła się co do możliwości wykonania manewru skrętu w lewo, wjechała wprost pod jadący prawidłowo w tym samym kierunku samochód m-ki Lancia, którym kierowała mieszkanka Białej Podlaskiej (trzeźwa). Kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała i przewieziona zastała do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Zahajkowska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjego z KP Międzyrzecu Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Skoda 46-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.
  
13.09.2020 r. ŁUKOWISKO,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Seat 59-letniego mieszkańca Łosic, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama