Reklama

Plac zabaw i huśtawka dla wózków inwalidzkich – inwestycja z Budżetu Obywatelskiego przy Włoskiej!

Na terenie Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej przy ul. Orzechowej 58, zakończono realizację kolejnej inwestycji z Budżetu Obywatelskiego: Na pięknym placu zabaw i rekreacji znajduje się m.in. rowerek dla osób niepełnosprawnych oraz huśtawka dla wózków inwalidzkich Dziękuję autorom tego projektu - panom Marcinowi Izdebskiemu i Markowi Dzyrowi.

Z takiej huśtawki korzystają też dzieci z przedszkola integracyjnego nr 16 przy ul. Wesołej.

– To bardzo ważne, byśmy wprowadzali takie elementy i rozwiązania, które zwiększają integrację dzieci i starszych osób z niepełnosprawnościami i po prostu dają im radość. Dziękuję za fantastyczną współpracę dyrekcji ZSS pani Małgorzata Bielecka i przedszkola przy ul. Wesołej – panu Marcinowi Szwedowi i pani Iwonie Jędryczkowskiej, a także, przy tej okazji, za świetną i niezwykle efektywną współpracę mojemu przedstawicielowi ds. osób z niepełnosprawnościami, panu Paweł Grzegorz Iwaniuk.– powiedział prezydent Michał Litwiniuk wizytując miejsce budowy placu zabaw.

💪Działamy dalej 👍 #bialasierozwija


materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
tekst: Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. A na Biawenie niech sfinansują remont istniejącego placu zabaw i niech nie szukają działek miasta bo tam konkretnych nie ma , wszystko zostało przekazane PSW ładnych parę lat temu a reszta to niedobitki przy torach.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama