Reklama

Kryminałki: Pomylił hamulec z gazem, uderzył w ogrodzenie posesji

O wyjątkowym pechu może mówić 64-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska. Wczoraj mężczyzna zakupił samochód osobowy marki Peugeot, a kilka godzin później rozbił go wjeżdżając w ogrodzenie posesji. Na skrzyżowaniu ulic kierowca pomylił pedał hamulca z gazem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:30 na skrzyżowaniu ul. Konopnickiej i Szkolnej w Janowie Podlaskim. Z informacji przekazanej dyżurnemu wynikało, że kierujący osobowym peugeotem uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze janowskiego komisariatu.

Tam policjanci potwierdzili zgłoszenie. Ustalili też, że 64-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska na skrzyżowaniu ulic pomylił pedał hamulca z gazem, uderzając w ogrodzenie sąsiadującej posesji. Zgłaszający przyznał, że auto, którym podróżował zakupił kilka godzin wcześniej. W chwili zdarzenia 64-latek był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Na szczęście kierowca ani też podróżujący z nim pasażer nie doznali obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonym pojeździe. Uszkodzeniu uległo też ogrodzenie posesji.

Apelujemy o rozwagę na drodze!

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama