Reklama

AT Champion Biała Podlaska ogłasza nowy nabór do swojej Akademii Piłkarskiej! (zaproszenie)

Początek nowego roku szkolnego oznacza, iż Akademia Techniki Champion prowadzi nabory do grup dziecięco-młodzieżowych na zajęcia z piłki nożnej w przedziale wiekowym 2007-2017 (dziewczynki i chłopcy). Lokalizacje zajęć: Biała Podlaska, to głównie orlik i boisko naturalne przy Szkole Podstawowej nr 9, ul. Zygmunta Augusta 2; boisko sztuczne przy ul. Piłsudskiego 38; stadion naturalny PSW w Białej Podlaskiej.

Akademia prowadzi nabory także w swoich innych lokalizacjach: Swory, Janów Podlaski, Rokitno. AT Champion posiada obecnie jedną drużynę w Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy LZPN (2007/2008) oraz trzy w Ligach Okręgowych BOZPN: Młodzik (2009), Orlik (2010/2011) oraz Żak (2012).

Zawodnicy mają ponadto okazję uczestniczyć w cyklicznych obozach sportowych, wielu turniejach, mistrzostwach letnich i zimowych. Powoływani są na konsultacje do kadr Województwa Lubelskiego, co sprawia, iż są dostrzegani przez drużyny uczestniczące w rozgrywkach na szczeblu centralnym. Champion ma na koncie wyjazd na obóz sportowy do Hiszpanii (Barceona) oraz udział w turnieju Międzynarodowym (Ukraina). Klub powstał w 2018 roku. Aktualnie w szeregach szkółki trenuje ok. 160 osób, a nad ich rozwojem czuwa łącznie 13 trenerów. Poziom organizacyjno-sportowy sukcesywnie zwiększa się, co sprawia, że jest to coraz bardziej perspektywiczne miejsce do spełniania swojej piłkarskiej pasji przez dzieci i młodzież. Klub kładzie duży nacisk na wychowanie poprzez sport. Zapraszamy serdecznie do AT Champion!

materiał: AT Champion Biała Podlaska
tekst: Kamil Matczuk AT Champion Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama