Reklama

Kryminałki: Zgłaszał interwencję, okazało się że jest poszukiwany

"Po domu chodzi psychopata z nożem i boję się do niego wejść..." Takie zgłoszenie otrzymali wczoraj bialscy policjanci. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze nie potwierdzili jednak tej informacji, za to do aresztu trafi 59-letni zgłaszający. Mężczyzna poszukiwany był bowiem w związku z nieopłaconą grzywną.

Wczoraj po godz. 20.00 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z mieszkańców miasta potrzebuje pomocy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że po domu który wynajmuje chodzi „psychopata z nożem” i on boi się do niego wejść.

Pod wskazany adres natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Policjanci nie potwierdzili jednak zgłoszenia. Podczas rozmowy ze będącym na miejscu mężczyzną ustalili, że ten zupełnie nie wie co stało się agresorem. Nie wie również, w którym kierunku poszedł.

W trakcie prowadzonych czynności mundurowi ustalili natomiast, że 59-latek poszukiwany jest do odbycia kary pobawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną. Mężczyzna został zatrzymany „w policyjnym areszcie”. Dzisiaj trafił do zakładu karnego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama