Reklama

Konkurs dla pracowników służb medycznych!!

Stowarzyszenie Czajnia zaprasza mieszkańców powiatów: tomaszowskiego, hrubieszowskiego, zamojskiego (ziemski i grodzki), krasnostawskiego, chełmskiego (ziemski i grodzki), łęczyńskiego, włodawskiego, parczewskiego, bialskiego i Białej Podlaskiej do udziału w konkursie.

Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce oraz Fundacja F4 Pomaga, postanowili wyrazić swoją wdzięczność dla pracowników służby medycznej, którzy niezwykle bohatersko angażuje się w przeciwdziałanie rozpowszechniania się wirusa. W ramach podziękowań organizują konkurs dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół podstawowych i ponadpodstawowych, których rodzice i opiekunowie pracują w służbie medycznej.

Tylko do 6 września potrwa można zgłaszać się do konkursu. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odpowiedzenie w nim na pytanie: „Dlaczego moja mama/ mój tata/ mój opiekun jest bohaterem?”. Stowarzyszenie Czajnia jako partner programu ma 50 kuponów prezentowych o wartości 500 złotych każdy do realizacji w sklepach sportowych sieci 4F, a za najciekawszą odpowiedź na konkursowe pytanie przewidziana jest dodatkowa nagroda w postaci 500 złotych. Odebranie nagród odbędzie się 18 października 2020 roku, podczas spotkań, które zorganizowane zostaną przez Nominatorów danego obszaru, w tym także przez Stowarzyszenie Czajnia. Więcej informacji na temat tego, jak należy głosić się do konkursu, znajdziecie na stronie www.czajnia.pl oraz na stronie dedykowanej konkursowi www.dziekujemybohaterom.splashthat.com

Zapraszamy do konkursu i życzymy powodzenia!

materiał: Stowarzyszenie Czajnia
tekst: Marcin Rechulicz
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama