Ogłoszenie

Reklama

Kryminałki: Groziła konkubinie syna usłyszała zarzuty

Środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej zastosowany został wobec 63-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej. Kobieta podejrzana jest o kierowanie gróźb karalnych wobec konkubiny swojego syna. Zarzuty w tej sprawie usłyszał też 53-latek z Białej Podlaskiej. W jego przypadku prokurator również zastosował środek zapobiegawczy. O dalszym losie obydwojga zadecyduje sąd.

W miniony wtorek do bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta. Kobieta oświadczyła, że jej nękana przez matkę konkubenta oraz jej znajomego. Z relacji zgłaszającej wynikało, że osoby te grożą jej pozbawieniem życia oraz spaleniem mienia.

Dodała, że stan ten trwa od połowy lipca br., kiedy jej konkubent został aresztowany za znęcanie się nad nią. Pogłębił się dodatkowo, gdy próbowała odzyskać od 63-latki pozostawione tam przedmioty. Wówczas z obawy o swoje zdrowie i życie cała sprawę postanowiła zgłosić „ organom ścigania”.

Do sprawy zatrzymana została 63-latka oraz jej 53-letni znajomy. Osoby te usłyszały zarzuty. Wczoraj wobec obydwojga prokurator zastosował dozór Policji. W przypadku kobiety zastosowany został również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. O dalszym losie obydwojga zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama