Reklama

Kryminałki: Włamanie do mieszkania w Białej Podlaskiej. Kradzież złota i gotówki

Rossosz: Włamanie na internetowe konto bankowe mieszkanki. Dokonano nieuprawnionych bezgotówkowych transferów środków finansowych. // Biała Podlaska: Włamanie do mieszkania i kradzież wyrobów jubilerskich ze złota, stali chirurgicznej i gotówki. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież czterech butli propan-butan ze stojaka po uprzednim przełamaniu zabezpieczeń.

25.03.2020 r. gm. ROSSOSZ, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Rossosz. W okresie od 25.03.2020 r. do 21.07.2020 r. nieznany sprawca, wykorzystując sieć internetową bankowości elektronicznej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w bliżej nieokreślony sposób oraz bez upoważnienia, dokonał wpływu na automatyczne przetwarzanie danych na rachunku bankowym skutkiem czego doszło do nieuprawnionych bezgotówkowych transferów środków finansowych na szkodę mieszkanki gm. Rossosz.

18.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca wykorzystując nieobecność w mieszkaniu najemcy włamał się do jego wnętrza, skąd skradł wyroby jubilerskie ze złota oraz stali chirurgicznej oraz gotówkę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.08.2020 r. gm. Międzyrzec Podlaski, 
N/n sprawca dokonał włamania do stojaka z butlami na gaz propan-butan, skąd dokonał kradzieży czterech butli z zawartością gazu na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama