Reklama

Patrycja Waszczuk na Mistrzostwach Polski Kobiet w szachach

W środę, 12.08.2020 roku zakończyły się Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach. Głównym sponsorem byłą firma "Mokate". Siedemnastoletnia WFM Patrycja Waszczuk, reprezentująca Międzyszkolny Uczniowski Klub Szachowy "Gambit" w Międzyrzecu Podlaskim, zdobyła 4 pkt. z dziewięciu partii (2 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki) i zajęła siódme miejsce w dziesięcioosobowej stawce najlepszych szachistek w Polsce.

Patrycja ma siódmy ranking w Polsce, wśród kobiet i z takim wynikiem zakończyła turniej. Dodatkowo wykonała drugą normę na tytuł mistrzyni międzynarodowej. Bardzo się cieszę, że na „szachowej mapie Polski” pojawił się Międzyrzec Podlaski. Na pewno WFM Patrycja Waszczuk jest pierwszą reprezentantką Międzyrzeca Podlaskiego w tak prestiżowym turnieju. Zdjęcia wykonano podczas MPK w Szachach.

Cała galeria dostępna jest na stronie <<<>>>LINK

materiał: Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: Tadeusz Węgrzyniak
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 4 komentarze do tego artykułu.

  1. Czemu tu jest mowa o osobie, która jest ukarana za oszustwa w szachach?
    Taka młoda dziewczyna i już sobie przekreśla karierę, nie tylko szachową ale też może zawodową. Cały Internet o niej huczy, że oszukuje a co się pojawi w Internecie to nie znika. Do końca życia to się będzie za nią ciągnąć.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama