Reklama

Wielkie ekrany kina letniego w Rakowiskach i Styrzyńcu (galeria)

Pomysł wypalił, zainteresowanie duże, wrażenia jeszcze większe. Tak w skrócie można podsumować inicjatywę Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej z dyrektor Agnieszką Borodijuk z pracownikami gminnej kultury którzy zaprosili mieszkańców ale i nie tylko, na letnie pokazy filmowe.

Dwa dni, 11 i 12 sierpnia w dwóch miejscowościach: Rakowiskach (na placu rekreacyjnym) i w Styrzyńcu (park przy szkole) wieczorem na wielkim ekranie wyświetlono dwa filmy: „Niezwykła podróż Fakira, który utknął w szafie” i „Chłopiec z burzy„. Wstęp na seanse oczywiście był bezpłatny!

Duży ekran, leżaki, gwiaździste niebo, tak dwa ostatnie wieczory mogli spędzić mieszkańcy bialskiej gminy i nie tylko. Kino letnie, które zaproponowaliśmy w miejscowościach Rakowiska i Styrzyniec, okazało się trafnym wyborem. Zgromadziło ono zaskakującą liczbę mieszkańców, tych młodszych jak i starszych, dostarczyło wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. – podsumowuje wydarzenia Agnieszka Borodijuk dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama