Reklama

Komunikat: Komisariat Policji w Terespolu wznawia swoją działalność

Od jutra Komisariat Policji w Terespolu wznawia swoje funkcjonowanie. Wcześniejsza decyzja o czasowym jego wyłączeniu z obsługi interesantów podyktowana była w troską o zdrowie funkcjonariuszy, pracowników i osób odwiedzających komisariat, w związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem u jednego z funkcjonariuszy. Budynek jak i pojazdy służbowe zostały poddane dokładnej dezynfekcji i są gotowe do ponownego wykorzystania.

W miniony weekend potwierdzony został przypadek zakażenia COVID-19 u policjanta terespolskiego komisariatu. W związku z tą informacją Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej w uzgodnieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o czasowym wyłączeniu komisariatu, a osoby mające kontakt z zakażonym funkcjonariuszem poddano izolacji i kwarantannie.

Po przeprowadzeniu dezynfekcji budynku i pojazdów służbowych, wykonaniu testów przesiewowych na obecność koronawirusa wśród policjantów i pracowników cywilnych od jutra (14.08.2020 r.) jednostka wraca do funkcjonowania.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama