Reklama

Kryminałki: Stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w barierkę

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na ul. Jelnickiej w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 40-latek, podczas zjazdu z wiaduktu na DK-19 wpadł w poślizg uderzając w barierkę. W chwili zdarzenia mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Pamiętajmy, że bycie kierowcą to wielka odpowiedzialność za siebie, ale także za innych uczestników ruchu.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 15:00 na ul. Jelnickiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki BMW, 40-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, podczas zjazdu z wiaduktu na DK-19 stracił panowanie nad pojazdem. Motocykl wpadł w poślizg i uderzył w barierkę. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała.

W chwili zdarzenia 40-latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Urządzenie wykazało 0,2 promila. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia drogowego oraz apelują o rozwagę na drodze.

Kierowanie pojazdem to odpowiedzialność za zdrowie i życie zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy też, by za kierownicę pojazdu siadać wypoczętym i trzeźwym. Odrobina wyobraźni, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą by uniknąć tragedii na drodze.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama