Reklama

Kryminałki: Kradła perfumy, by kupić narkotyki

Zarzuty usłyszała wczoraj 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta podejrzana jest o kradzieże markowych perfum w drogeriach. Do zdarzeń doszło w lipcu br. na terenie miasta. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 700 złotych. 22-latka przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci bialskiej komendy powiadomieni zostali o kradzieżach sklepowych do jakich doszło w lipcu br. w drogeriach na terenie miasta. Łupem sprawcy padły markowe perfumy. Pokrzywdzeni oszacowali straty powstałe w wyniku działalności sprawcy na kwotę ponad 700 zł.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy, w trakcie wykonywanych czynności ustalili personalia osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży. Okazało się, że jest to 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta zatrzymana została do wyjaśnienia.

Wczoraj „amatorka cudzego mienia” usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że wybierała tylko popularne produkty. Dodała że potrzebowała pieniędzy „na zakup środków odurzających”.

O dalszym losie amatorki cudzego mienia zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama