Reklama

Mecz Huragan Międzyrzec Podlaski – Lutnia Piszczac odbędzie się bez udziału kibiców

Mecz Huragan Międzyrzec Podlaski - Lutnia Piszczac, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 08 sierpnia obędzie bez udziału kibiców. To decyzja gospodarza spotkania na prośbę sanepidu oraz Dyrektora MOSiR w Międzyrzecu Podlaskim. Kibicować będzie można online.

– Do samego końca czekaliśmy na rozwój wydarzeń – niestety cudów nie będzie . Po internecie krążyły informacje, że sobotni mecz z Lutnią Piszczac może odbyć się bez obecności kibiców. Na prośbę sanepidu oraz Dyrektora MOSiR w Międzyrzecu Podlaskim musimy przychylić się do decyzji o braku publiczności podczas najbliższego spotkania. Wiele przypadków koronawirusa w gm. Piszczac, coraz więcej przypadków w naszym mieście i w jego okolicach – te sytuacje przyczyniły się w głównej mierze do tej niepocieszającej decyzji . Nie ma sportu bez kibiców – to stwierdzenie jest niepodważalne. Musimy jednak przetrwać ten ciężki okres i bez względu na stanowisko każdego nas względem panującej epidemii zaakceptować zaistniały stan rzeczy. Wiele meczów się odbywa, miejsca zbiorowisk publicznych funkcjonują, jednak nie możemy być zero-jedynkowi i musimy zaakceptować kompromis. Na stadionie pojawią się jedynie służby zabezpieczające spotkanie, osoby zarządzające klubem oraz sami sportowcy wraz ze sztabami. Wiemy, że wielu z Was wpadnie na pomysł, żeby oglądać mecz zza ogrodzenia stadionu. Prosimy jednak żeby takie idee odrzucić – nie o to tu chodzi – czytamy w komunikacie na facebookowym profilu klubu Huragan Międzyrzec Podlaski.

Wszyscy kibice będą mieli szansę obejrzeć transmisję na żywo ze spotkania w Internecie. Początek meczu o godz. 17:00.  Link do niej będzie podany na >>> stronie Klubu <<<. 

 

źródło: Huragan Międzyrzec Podlaski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama