Reklama

Kryminałki: Nieuczciwy przedsiębiorca budowlany

Międzyrzec Podlaski: Na terenie jednej ze stacji paliw doszło do umyślnego uszkodzenia Range Rovera przewożonego naczepą. // Terespol: Kradzież roweru damskiego przy ulicy Piłsudskiego. // Wandopol: Szef firmy budowlanej pobrał pieniądze na poczet zakupu materiałów budowlanych do wykonania usługi z których się nie rozliczył a usługi nie wykonał. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas sprzedaży markowych butów. Kupujący przedstawił prawdopodobnie podrobiony dokument dokonania przelewu.

03.08.2020 r. gm. Międzyrzec Podlaski, 
Nieznany sprawca, na terenie stacji paliw, uszkodził nowy samochód m-ki Range Rover przewożony na naczepie autotransportera, w wyniku czego powstały straty na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.08.2020 r. TERESPOL, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru damskiego, trekkingowego, który był pozostawiony w stojaku na rowery na szkodę mieszkanki Terespola. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.07.2020 r. WANDOPOL, 
Właściciel firmy budowlanej doprowadził mieszkańca gm. Konstantynów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że pobrał od niego pieniądze tytułem zakupienia materiałów budowlanych, mających posłużyć do wykonania usługi budowlanej, gdzie dotychczas nie wywiązał się z warunków umowy jak też nie zwrócił pobranych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

28.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Pionek doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem w ten sposób, że na zakupione sportowe buty przedstawił sprzedającemu najprawdopodobniej podrobiony dokument wykonanego przelewu wskazanej kwoty pieniędzy. Wprowadzony w błąd sprzedający przesłał kupującemu buty, za które dotychczas nie otrzymał zapłaty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama