Reklama

Potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem w gminie Drelów. Urząd Gminy pracuje w systemie zdalnym

Wójt gminy Drelów Piotr Kazimierski poinformował w dzisiejszym komunikacie, że w związku z potwierdzonym wykryciem koronawirusa u dwóch mieszkańców gminy i koniecznością zmniejszenia ryzyka rozprzestrzenia się wirusa, Urząd Gminy oraz gminne jednostki organizacyjne od 3 do 8 sierpnia przechodzą na system pracy zdalnej. 

„Deklaruję , iż pracownicy jednostek organizacyjnych Gminy dołożą wszelkich starań, aby zgłoszone sprawy załatwione byty sprawnie i terminowo. Wobec zaistniałej sytuacji bardzo proszę jednak o kontakt telefoniczny bądz mailowy ” – zapewnia w komunikacie wójt gminy. 

W ubiegły czwartek w związku ze stwierdzeniem przypadku zakażenia koronawirusem członka rodziny personelu Przedszkola Samorządowego w Drelowie zostało ono zamknięte, natomiast dzieci oraz ich rodzice poddani zostali obowiązkowej kwarantannie.

Wójt zwraca się do mieszkańców gminy z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności, oraz odpowiedzialności zwłaszcza w kontaktach z innymi osobami o bezwarunkowe poddanie się obowiązkowi noszenia maseczek, dezynfekcji rąk oraz wzajemnego dystansowania się. Prosi również osoby przebywające na kwarantannie o bezwzględne przestrzeganie wynikających z niej nakazów.

– „Deklaruję wszelką pomoc tym osobom poprzez podległych mi pracowników. Proszę więc o zgłaszanie, gdyby takie wsparcie okazało się potrzebne. W ramach posiadanej wiedzy i kompetencji będę informował Państwa o rozwoju sytuacji”. – zapewnia wójt. 

źródło: UG w Drelowie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama