Reklama

Kryminałki: 58 latka przyznała się do włamania i kradzieży

Biała Podlaska: Włamanie do altany ogrodowej na terenie ogrodów działkowych. // Koroszczyn: Włamanie do naczepy TiR na trasie z Francji, kradzież kosmetyków. // Biała Podlaska: Kradzież roweru z niezabezpieczonego blaszanego roweru. // Międzyrzec Podlaski: 58 letni nietrzeźwy rowerzysta przewrócił się na jezdni doznając obrażeń ciała. // Biała Podlaska: 58 latka przyznała się do włamania i kradzieży z niezamieszkałego domu jednorodzinnego dokonanych 29 czerwca br.

02.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Na terenie Ogródków Działkowych nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do altany ogrodowej na działce skąd zabrał w celu przywłaszczenia butelkę swojskiej nalewki żurawinowej, art. spożywcze na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2020 r. KOROSZCZYN, 
Na trasie przejazdu z Francji do przejścia granicznego w Koroszczynie nieznany sprawca dokonał włamania do naczepy wchodzącej w skład zespołu pojazdów, z wnętrza której dokonał zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci kosmetyków w nieustalonej ilości oraz wartości na szkodę firmy przewozowej z/s w Rosji. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

02.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
W nocy 02/03.08.2020 r. na terenie prywatnej posesji, nieznany sprawca z niezabezpieczonego, blaszanego garażu dokonał kradzieży roweru na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KMP Biała Podlaska na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 58-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego będący w stanie nietrzeźwości 1,1 promila alkoholu, kierując rowerem przewrócił się na jezdni, doznając obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze Wydz. do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej ustalili i zatrzymali sprawcę dokonanej w dniu 29 czerwca 2020 roku w Białej Podlaskiej, kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu jednorodzinnego na szkodę mieszkanki miasta. Zarzuty w tej sprawie usłyszała 58-latka (bez stałego miejsca zamieszkania). Kobieta przyznała się do winy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama