Reklama

Kryminałki: Zaatakował swoją znajomą bez powodu

Środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączony z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną zastosowany został wobec 66-latka z Białej Podlaskiej. Mężczyzna bez żadnego powodu zaatakował swoją znajomą, która go odwiedziła. Odpowiadał będzie też za groźby pozbawienia życia. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta. Kobieta posiadała widoczne obrażenia ciała. Oświadczyła, że w ubiegłą sobotę została zaatakowana przez swojego znajomego. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że odwiedziła mężczyznę, z którym spożywała alkohol. W pewnym momencie ten bez żadnego powodu zaatakował ją, bijąc pięściami po głowie i całym ciele. Groził jej też pozbawieniem życia.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. 66-letni mieszkaniec miasta zatrzymany został do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie za uszkodzenie ciała kobiety i groźby karalne.

Z uwagi na okoliczności sprawy Prokurator objął to postępowanie ściganiem z urzędu. Wobec 66-latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama