Ogłoszenie

Reklama

Letnie kino w amfiteatrze (galeria)

Za nami pierwszy wakacyjny miesiąc kina letniego w bialskim amfiteatrze! To propozycja jaką przygotował mieszkańcom i odwiedzającym w letni czas miasto nad Krzną Prezydent Miasta Biała Podlaska i Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Już dziś zapraszamy na sierpniowe spotkania w amfiteatrze. Czekają kolejne filmowe emocje i wielkie produkcje na dużym ekranie.

Pierwszymi filmami jakie mogli zobaczyć widzowie w amfiteatrze były: Maria Skłodowska Curie i Lato Muminków. Filmy wyświetlane są o godzinie 8 wieczorem w każdy poniedziałek i wtorek. Kolejnymi produkcjami które zaserwowano kinomanom były: 100-latek, który wyskoczył z okna i zniknął, Iluzja 2, szlagier bawiący już kilka pokoleń Sami swoi, kolejna propozycja dla dzieci ale i rodziców Asterix i Obeliks – Tajemnica magicznego wywaru, kolejny film to Whitney i w ostatni wtorek lipca zobaczyć było można Katyń. Ostatni świadek.

Sporo osób, całe rodziny, dzieci i młodzież skorzystało z zaproszeń. Do dyspozycji kinomanów pod chmurką są komfortowe leżaki. Zachęcamy do wzięcia ze sobą koców, przydają się, tak jak i środki odstraszające komary – niestety to tegoroczna letnia atrakcja dostępna w całej Polsce. Kolejne dwa filmy już 3 i 4 sierpnia! Wstęp wolny!

Zaproszenie na Kino Letnie w sierpniu i lista tytułów filmów w materiale <<==>> LINK
Wśród propozycji m.in.: Miasto 44, Wilk w owczej skórze 2, Joe Black, Zaginiony ląd, Obywatel Jones, Krudowie, Gorączka sobotniej nocy, Johny English – reaktywacja.

Nasze relacje z kilku wakacyjnych spotkań filmowych w bialskim amfiteatrze:
Letnie kino w amfiteatrze (galeria) <<==>> LINK 
Wczoraj i dziś! Letnie kino w amfiteatrze! A to nie koniec! (galeria) <<==>> LINK 

 

tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Zobacz galerię zdjęć:

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama