Reklama

Kryminałki: Będąc gościem w domu skradł portfel właściciela

Biała Podlaska: Użytkownik stracił możliwość logowania na konto społecznościowe i dostęp do zawartych tam danych. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie pozostawionego na przystanku telefonu komórkowego. // Biała Podlaska: "Gość" w domu wykorzystał sen właściciela. Zabrał portfel. // Łomazy: Mieszkanka oszukana podczas transakcji zakupu poprzez internet rękawiczek.

28.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, nie będąc do tego uprawnionym wpłynął na sposób logowania do konta portalu społecznościowego, uniemożliwiając pokrzywdzonej mieszkance Ząbek dostęp do zawartych tam danych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
  
29.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Gabriela Narutowicza
Nieznany sprawca, na przystanku autobusowym, dokonał przywłaszczenia pozostawionego przez nieuwagę przez pokrzywdzoną mieszkankę gm. Biała Podlaska telefonu komórkowego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska 
Nieznany sprawca, wykorzystując sen pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej podczas pobytu w mieszkaniu znajomej z jego torby zabrał w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.06.2020 r. ŁOMAZY, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Łomazy. Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, oferował do sprzedaży rękawiczki nitrylowe. Po wpłaceniu przez pokrzywdzoną ustalonej kwoty, do dnia dzisiejszego nie przesłał zamówionego towaru, nie dokonał zwrotu pieniędzy oraz zerwał kontakt z pokrzywdzoną.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama