Reklama

Kryminałki: Ścieki w rowie melioracyjnym w Maniach

Manie: Stwierdzono wlanie odpadów ściekowych do rowu melioracyjnego zanieczyszczając wody gruntowe. // Terebela: 33 latek za kierownicą samochodu pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas transakcji zakupu i sprowadzenia samochodu z zagranicy. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z altany na terenie ogrodów działkowych.

06.05.2020 r. MANIE,
Lubelski Inspektorat d/s Ochrony Środowiska zawiadomił że podczas kontroli na terenie gm. Międzyrzec Podlaski ujawniono zanieczyszczenie wód gruntowych polegające na wylewaniu odpadów do rowu melioracyjnego.

28.07.2020 r. TEREBELA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem m-ki VW w okresie obowiązywania zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem serwisu internetowego doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi podczas transakcji kupna/sprzedaży samochodu osobowego. Sprzedający po otrzymaniu zaliczki zmieniał termin sprowadzenia samochodu zza granicy, a później zwrotu wpłaconej zaliczki. Sprzedający do dnia dzisiejszego nie wywiązał się z warunków zawartej umowy, ani nie zwrócił pieniędzy pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca na terenie ogródków działkowych włamał się do wnętrza altanki skąd skradł produkty spożywcze na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama