Reklama

Kryminałki: Na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w m. Chotyłów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 27-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze przypominając, że "niechronieni uczestnicy ruchu drogowego" są najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17:30 na ul. Zaleskiej w Chotyłowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki, 27-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do przydrożnego rowu. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to tzw. ”niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Są oni najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama