Reklama

Od poniedziałku zmiany w zakresie funkcjonowania Urzędu Miasta

Prezydent miasta Michał Litwiniuk informuje, że w związku z wzrastającą liczbą zakażeń koronawirusem, od 27 lipca br. zostaną wdrożone zamiany w zakresie funkcjonowania Urzędu Miasta.

Umówić termin spotkania i uzyskać potrzebne informacje można pod następującymi numerami telefonów do wydziałów/referatów:

Niezależnie, we wszystkich sprawach można kontaktować się również z pracownikami Kancelarii Ogólnej pod nr. telefonu 83 341 61 00, 83 341 61 73, 83 341 61 40. Korespondencja do Urzędu Miasta, która nie wymaga urzędowego poświadczenia odbioru, może być pozostawiona w skrzynce podawczej, znajdującej się przy wejściu od ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

W miarę możliwości, należy wypełniać wnioski i formularze przed wejściem do budynku. Nie zmieniają się godziny pracy Urzędu Miasta Biała Podlaska, który jest czynny codziennie w godzinach 7.30 — 17.00.

– Wprowadzone zmiany są podyktowane wyłącznie troską o wspólne bezpieczeństwo mieszkańców. Ze względu na zdrowie i wygodę, proszę, by w pierwszej kolejności korzystać z istniejących sposobów załatwiania spraw drogą elektroniczną, z wykorzystaniem bezpieczniejszej bankowości internetowej i telefonicznych konsultacji z pracownikami urzędu – zwraca się do mieszkańców prezydent miasta. 

W Urzędzie Miasta Biała Podlaska obowiązują zasady bezpieczeństwa — urzędnicy pracują w reżimie sanitarnym. Klienci mają obowiązek zasłaniania ust i nosa, zdezynfekowania rąk przy wejściu do urzędu oraz zachowania bezpiecznego dystansu. 

 

źródło: UM w Białej Podlaskie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama