Reklama

Twórcy bloga „Robimy Podróże” odwiedzili Białą Podlaską (film)

Białą Podlaską odwiedzili twórcy znanego bloga o tematyce podróżniczej "Robimy Podróże" Małgosia i Kamil. Blogerzy są autorami projektu #PolskaNaWózku, którego celem ma być stworzenie przewodnika turystycznego skierowanego do osób z niepełnosprawnościami, który ułatwi planowanie podróży na terenie kraju, z uwzględnieniem dostępności dla turystów ze specjalnymi potrzebami.

Z gośćmi spotkał się prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz Paweł Iwaniuk, przedstawiciel prezydenta ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Podróżnicy mieli okazję odwiedzić Park Radziwiłłowski, Miejską Bibliotekę Publiczną i Muzeum Południowego Podlasia gdzie poznali historię Białej Podlaskiej oraz stacjonującego w naszym mieście, w okresie międzywojennym 34. Pułku Piechoty. Małgosia i Kamil zobaczyli również bialski Amfiteatr, który po niedawnym remoncie stał się miejscem dostępnym dla osób poruszających się na wózkach.

– Bardzo się cieszę z odwiedzin pani Małgorzaty i pana Kamila, jako bardzo wytrawni podróżnicy, zobaczyli już ogrom świata, a mimo to potwierdzają, że Biała Podlaska zrobiła na nich świetne wrażenie. To miłe usłyszeć taką opinię i taką rekomendację – powiedział po spotkaniu prezydent Michał Litwiniuk. 

Spotkanie z podróżnikami Gosią i Kamilem

Moi Drodzy❗️ Udostępnijcie, proszę🙏👍 Miasto Biała Podlaska jest coraz jaśniejszym punktem na turystycznej mapie Polski 🚊🤝Z przyjemnością wraz moim przedstawicielem ds. osób niepełnosprawnych Paweł Grzegorz Iwaniuk spotkałem się z Małgorzatą i Kamilem, twórcami bloga RobiMy Podróże realizującymi wspaniały projekt #PolskaNaWózku 🥰 Założenie zamkowo-parkowe Radziwiłłów zrobiło na naszych gościach duże wrażenie👍 Odwiedziliśmy Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej oraz Muzeum Południowego Podlasia, gdzie nasi goście mogli poznać bliżej historię Białej Podlaskiej oraz stacjonującego w naszym mieście w okresie międzywojennym 34. Pułku Piechoty👉Byliśmy też w amfiteatrze, który po niedawnym remoncie stał się miejscem dostępnym dla osób poruszających się na wózkach👍👍👍Celem projektu "Polska na wózku" jest stworzenie przewodnika turystycznego skierowanego do osób z niepełnosprawnościami, który ułatwi planowanie podróży na terenie kraju, z uwzględnieniem dostępności dla turystów ze specjalnymi potrzebami.📙 Udostępnimy go, gdy tylko się pojawi 😀👉Osoby zainteresowane projektem "Polska na wózku" oraz podróżami Małgosi i Kamila zachęcam do śledzenia ich profili na Facebookuhttps://www.facebook.com/RobiMyPodroze/https://www.facebook.com/PolskaNaWozkuPrzewodnik/🤝 Jestem pewien, że jeszcze się spotkamy❗

Opublikowany przez Michał Litwiniuk Środa, 22 lipca 2020

 

Osoby zainteresowane projektem „Polska na wózku” oraz podróżami Małgosi i Kamila zachęcamy do śledzenia ich profili na Facebooku:

>>> https://www.facebook.com/RobiMyPodroze/ <<<

>>> https://www.facebook.com/PolskaNaWozkuPrzewodnik/ <<<

źródło / zdjęcie: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama