Reklama

Kryminałki: Poszukiwany 30-latek zatrzymany w Łodzi

Policjanci z terespolskiego komisariatu zatrzymali 30-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie Łodzi. Żmudna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia miejsca jego pobytu i doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna spędzi tam najbliższe 1,5 roku za przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości.

Policjanci Wydziału Kryminalnego terespolskiego komisariatu, ustalili miejsce pobytu 30-letniego mieszkańca gm. Terespol. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości. Przed organami ścigania ukrywał się od połowy 2018 roku, chcąc uniknąć wymierzonej przez sąd kary.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 30-latek. W działaniach wspierali ich też policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Mężczyzna zatrzymany został na terenie Łodzi w miejscu swojego zamieszkania. Był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów, gdyż nie spodziewał się, że wpadną na jego trop. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że planował już zgłosić się do Zakładu Karnego, gdyż był zmęczony ukrywaniem się. Jednak policjanci ubiegli go pukając do drzwi wynajmowanego przez niego mieszkania.

30-latek trafił już do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe 1,5 roku za popełnione przestępstwo.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama