Reklama

Zaginiony: Konrad Onisiewicz

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują osoby zgłoszonej jako zaginiona: Konrada Onisiewicza. W dniu 27 grudnia 2019 r. wyjechał z miejsca zamieszkania do Wrocławia celem podjęcia pracy. W dniu 08 lutego 2020 r. ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu prosimy kierować na numer tel. 47 814 11 96 lub najbliższej jednostki Policji: numer tel. 112.

Zaginiony:
Konrad Onisiewicz, s. Józefa
ur. 26.07.1979 r.
zamieszkały Biała Podlaska, ul. Ceglana 65

Rysopis i znaki szczególne:
wzrost 180 centymetrów, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, czarne, oczy piwne, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełen

W dniu zaginięcia ubrany był w:
Kurtka koloru granatowego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czerwono – szarego, czapka z daszkiem koloru granatowego.

Okoliczności zaginięcia:
W dniu 27 grudnia 2019 r. wyjechał z miejsca zamieszkania do Wrocławia celem podjęcia pracy. W dniu 08 lutego 2020 r. ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie kontaktował się więcej z rodziną, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23, 21 – 500 Biała Podlaska, tel. 47 814 11 96 lub z numerem alarmowym najbliższej jednostki Policji: 112.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: wz. rzecznika prasowego KMP – podinsp. Beata Miszczuk
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama