Reklama

Prof. Jerzy Bralczyk w Zamku w Janowie Podlaskim (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 25 lipca 2020
, godz. 17:00
Mamy ogromny zaszczyt poinformować , że Zamek Janów Podlaski przywraca słynne Obiady Czwartkowe.Organizowane w XVIII wieku, na wzór paryskich salonów literackich, czwartkowe obiady króla Stanisława Augusta Poniatowskiego powracają. Tym razem nie w Warszawskich Łazienkach, a na salonach Hotelu Zamek Janów Podlaski. Ideą spotkań są dyskusje i wymiana poglądów z wybitnymi polskimi intelektualistami. Cykl czwartkowych obiadów na Zamku, idąc śladami króla rozpoczynamy od spotkania z wybitną postacią polskiej inteligencji. Polski językoznawca, profesor nauk humanistycznych, polonista. Jeden z największych autorytetów normatywnych w dziedzinie języka polskiego - prof. Jerzy Bralczyk .

Już 23 lipca w kameralnym gronie, podczas czwartkowego obiadu w Zamek Janów Podlaski , goście będą mieli wyjątkową okazję poznać „Smaki słów” – gawęda prof. Jerzego Bralczyka .

Szczegółowa oferta na temat pobytu weekendowego „Obiady Czwartkowe” dostępna jest na naszej stronie internetowej <<<<>>>> LINK

Odpowiadając na liczne prośby pasjonatów twórczości prof. Jerzego Bralczyka , zapraszamy na wyjątkowe „ Gawędy przy kawie” o godzinie 17.00 w dniu 25/07/2020. Spotkanie autorskie to pierwsze od wielu miesięcy wydarzenie w którym osobiście będzie można spotkać , posłuchać, wypić kawę i zjeść ciastko z prof. Jerzym Bralczykiem. Będzie to okazja do dialogu o Polsce, języku polskim i zwyczajnych rozmowach Polaków przy stole.

 


materiał: Zamek w Janowie Podlaskim
tekst: Justyna Korgul Specjalista ds. sprzedaży
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama