Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

SKS Szóstka gospodarzem i zwycięzcą finału wojewódzkiego Kinder+sport (galeria)

„Szóstka” Biała Podlaska We Wszystkich Kategoriach Wiekowych W Ogólnopolskim Finale w Minisiatkówce Im. Marka Kisiela O Puchar Kinder Joy Of Moving

Dnia 04.07.2020r. w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa w minisiatkówce dziewcząt o Puchar KINDER Joy of Moving, które rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV „dwójki”, klasy V „trójki”, klasy VI „czwórki”. Zawody rozgrywane były w hali ZSO nr 2 – „dwójki” i IV LO im. Stanisława Staszica – „trójki” i „czwórki”.

Startowały najlepsze zespoły wyłonione drogą eliminacji. Bardzo dobrze spisały się uczennice SP 6 i Akademii S.O.S reprezentujące SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska, które we wszystkich kategoriach wiekowych awansowały do Finału Ogólnopolskiego. W klasach IV „dwójki” dziewczęta z „Szóstki”: Laila Świderek, Izabela Mróz, Klaudia Stolarczuk wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce, a ich klubowe koleżanki : Anna Borys, Tamara Gaponiuk  i Zofia Sawicka zajęły II miejsce.

W klasach V „trójki” nasze dziewczęta w składzie: Agata Kopryjaniuk, Oliwia Hromiuk, Michalina Gaponiuk, Daria Rożnowicz zajęły II miejsce.

W klasach VI „czwórki” siatkarki „Szóstki” wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce Skład zespołu: Patrycja Iwaniuk, Weronika Pietruk, Zuzanna Bachanek, Julia Hołownia, Martyna Matejuk, Laura Baj Zawody obserwowała Amabasador Akademii S.O.S. przy SP 6 Paulina GajewskaBiranowska, która wręczała uczestniczkom turnieju dyplomy, medale i nagrody

materiał: Klub SKS Szóstka Biała Podlaska
tekst i zdjęcia: Klub SKS Szóstka Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki