Reklama

Kryminałki: Dwie ofiary wody!

Wczoraj w rzece Krzna (pow. bialski) ujawnione zostały zwłoki mężczyzny. Ciało zaczepione o konar drzewa zauważyła kobieta, podczas spływu kajakiem. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny oraz tego w jaki sposób i kiedy doszło do utonięcia. Do drugiego zdarzenia doszło w miejscowości Łózki (również pow. bialski). Tam grupa trzech mężczyzn po zakończonym grillu postanowiła popływać w kanale rzeki Wieprz - Krzna. Jeden z nich 55-latek po zanurzeniu się już nie wypłynął. Wszyscy trzej mężczyźni wcześniej spożywali alkohol. Ustaleniem tożsamości mężczyzny i wyjaśnieniem w jakich okolicznościach doszło do utonięcia zajmują się policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego.

Wczoraj w południe w miejscowości Kijowiec, kobieta podczas spływu kajakowego zauważyła w rzece Krzna ciało mężczyzny. Po potwierdzeniu tej informacji zwłoki zostały przetransportowane na brzeg. Do utonięcia doszło najprawdopodobniej we wcześniejszym okresie.

Wczoraj także w powiecie bialskim wyłowiono ciało innego mężczyzny. Do utonięcia doszło około godziny 21 w miejscowości Łózki. Po zakończonym grillu grupa osób postanowiła pójść na spacer. W trakcie trzech mężczyzn wpadło na pomysł pływania w kanale rzeki Wieprz – Krzna, którego głębokość wynosi około 2 metry. Jeden z mężczyzn (55-latek) po wejściu do wody już się nie wynurzył. Jego ciało zostało wydobyte na brzeg po akcji poszukiwawczej. Z ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej wszyscy trzej mężczyźni wcześniej spożywali alkohol.

To ósma ofiara wody w tym sezonie w województwie lubelskim. Wszyscy to mężczyźni, a większość z nich spożywała wcześniej alkohol. Przypominamy o właściwym postępowaniu i rozsądku. Jeżeli wypoczywamy nad wodą i mamy zamiar spożywać alkohol, to najpierw zażyjmy kąpieli, a dopiero później spożywajmy wyroby z procentami – „odwrotnie w tej historii nie ma życia”.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podinsp Beata Miszczuk KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama